teisipäev, 11. oktoober 2011

Lesions in my brain

Te ei kujuta ilmselt ette kaa, mis siis saab kui te järsku üles ärkate. Või mis saab teie unest ja universumist kui te kord sünnite. Mis saab universumist, kui aeg hakkab tagurpidi liikuma. Mis saab sinu kujutlusvõimest.
Appi!

Every one of those lives is the right one !

The basics how to find a portal to the 4D world. (crappy 5 minute conspectus, didn't even bother to read it over)

Me teame, et 0 – mõõtmeilses maailmas saab eksisteerida vaid üks punkt (mõtle ennast selleks punktiks). Aga kui sa eirad seda reeglit ja mõtled, mis siis saab kui saab kusagil olla veel üks punkt. Ja siis sa mõtled selle punkti välja aga sellel ei ole kohta 0 mõõtmelises maailmas, seega sa pead välja mõtlema selle jaoks uue mõõtme.  Sa paned sinna selle punkti ja avastad et sinna saab panna veel punkte. Lõputult palju punkte. Tekib  1 – mõõtmeline kujutis – sirge.  Sul ei ole enam kuhugi uusi punkte panna, sest sa oled lõpmatult palju neid juba ära pannud. Aga sa mõtled, mis siis saab kui ma paneksin siiski veel ühe punkti kuhugi, kuhu veel kunagi punkti pandud ei ole.  Aga punkte ei mahu enam sellele sirgele. Nüüd sa mõtled välja uue mõõtme, mis on praegusega risti ja panend sinna punkti. See punkt ei ole seal kus kunagi varem punkti oleks olnud ja oleks ka võimalik olla, aga siiski seal ta on, sest sa panid ta sinna. Tekib 2 – mõõtmeilne maailm. Nüüd sa avastad, et need kaks mõõdet kombineerides saad sa algsetest sirgetest veel punkte välja tuua. Luua 2 mõõtmeilisi punkte, sõltuvalt selle punkti projektsioonist kummalgi mõõtmel. Seega see sama punkt eksisteerib ühemõõtmeliselt mõlemal teljel mis moodustavad kahemõõtmelise koordinaat teljestiku.üks punkt mis ei asu ei kummalgi teljel asub korraga mõlemal teljel.
Kahemõõtmelises maailmas on võrrandi graafik määratud sedasi, et ühe x-telje punkti (2-mõõtmelise punkti projektsioon on ühemõõtmeline ja ühemõõtmelise punkti projekstsioon kamemõõtmelisse maailma on kahemõõtmeline punkt mis iseenesest on ühemõõtmeline, ja ühemõõtmeline on ka 0 mõõtmeline, aga seda ma selgitan veel hiljem) kohta vastab ainult üks y – telje väärtus. Kuigi erinevate x – telje väärtuste korral võib eksisteerida sama väärtusega y – telje punkt. Aga kui me eirame seda reeglit ja lubame ühel x’l määrata 2  või isegi enam y – telje punkti, saame me koostada vunktsiooni joonte asemel kinniseid jooni. Nagu ring, ruut, pentagram, täis joonistatud ring (kõikvõimalikud punktid mis jäävad ringjoone äärte vahele on määratud.  Lõpuks võime me sedasi ära määrata kõik 2 – mõõtmelised punktid ja neid on lõpmata palju. Aga kui kõik need punktid on määratud, siis mõtleme me jälle, kuhu kurat saaksime me veel ühe punkti panna. Kahest mõõtmest sõltuvasse maailma see enam ei mahu, seega me loome uue mõõtme ja paneme sinna punkti. See on esimene kolmemõõtmeline punkt, mis on määratud ühe kahemõõtmelise punkti pooleks tegemise kaudu. (korrutamine imaginaarosaga, nagu ka tegelikult kõigis eelnevate mõõtmete saamiseks me tegime) Kolmemõõtmelise punkti projektsioon tasandile on kahemõõtmeline, kahemõõtmelise punkti projektsioon sirgele on ühemõõtmeline jne.
Seega mis meil jääb nüüd üle teha, et moodustada 4 –mõõtmeline maailm? Me kujutame ette, et kõik punktid siin kolmemõõtmelises maailmas on täidetud, aga meil on hunnik punkte veel üle, kuhu me need panna küll saaks? Vastus on – rikume reegleid. Me ei saa neid panna kolmemõõtmelisse maailma, sest nad ei mahu siia, seega mõtleme uhe mõõtme juurde ja paneme need punktid sinna. See on raske, ma tean, aga see on võimalik. Sest kahemõõtmelised kriipsujukud leidsid portaali kolmemõõtmelisse maailma, seega saame ka meie, kolmemõõtmelised-kriipsujukud, leida portaali neljamõõtmelisse maailma. Me peame teadma, et ükski tasand, mida me loome ei ole tegelikult sirge sirge, see moodustab lõpuks ringi, mida suurem on, meie, kui vaatleja jaoks ring, seda sirgem see meie jaoks tundub, lapse jaoks tundub maakera lapik, sest ta vaatab seda väga lähedalt, ta näeb et maakera on kahemõõtmeline, aga varsti ta avastab, et tema ei ole kahemõõtmeline ja ka maa pole kahemõõtmeline, maa sisse saab kaevata auke jne. Sest, kui sa kõnnid mööda maakera otse, jõudad sa lõpuks samasse kohta välja, aga kui sa kaevad maast läbi, otse alla augu, saad sa teisele poole kiiremini. Ka see on imaginaarosaga korrutamine. Sa muudad kahemõõtmelise maapinna kolmemõõtmeliseks maaks. Samas kui minna teises suunas, ja vaadata maad kaugemalt tundub Maa kui vaid pisikene punkt ja Maa on 0 - mõõtmeline. Aga vahet ei ole mis suunas sa lähed, sest lõpuks jõuad sa ikka samasse kohta välja JUHUL kui sa ei loo omale uut dimensiooni.
We are not people!
Jah me ei ole inimesed. Me oleme jumalad. Ja kes suudakski vastupidist väita? Jumal lõi meid oma näo järgi. jumal tegi meid nagu ta tegi ennast - inimlikuks (jumallikuks). Jumalat ei ole olemas, sest Jumal ei tea, et ta jumal on. Jumal istub kusagil ja unistab. Jumal näeb und. Ja meie oleme tema unenägu. Ja meie oleme iseenda unenägu. Kõik see siin on uni. Sellepärast see ongi nõnda veider paik. Alles mil me ärkame, või mil arhitekt otsustab selle kõik laiali kiskuda, me mõistame kui veider uni see oli. 

Kui vana ma olen?

Veider on kvantfüüsika. Kas teadsite, et elektron (mitte ainult elektron vaid iga osake) käitub nagu laine, senikaua kuni me teda ei vaata. Kohe kui me hakkame vaatama, mis tekitab selle väikese ainetükikese lainelisust kaob lainelisus ära. Elektron on kaval ja ei näita meile. Samamoodi on kõige muuga kaa. Inimest ei ole sinu selja taga, kuni ta sind ei ehmata. Kust sa teaksidki kus on inimene ja mida ta teinud on, kui keegi teadvuslik olend poleks teda jälginud.


Mulle meeldib armastada, isegi siis kui mind ei armastata. :-)
Hops!

5 kommentaari:

  1. Ütle mulle ka, kui keegi viitsib selle postituse läbi lugeda, mina ei viitsind

    VastaKustuta
  2. Heh :-D Eks ta pikk ja igav ole jah, nagu ma ikka. Aind et mina olen lühike...

    VastaKustuta
  3. Ma viitsisin :)
    &Mihklile teadmiseks, et viimane lause tuli veel ühe isiku blogis jutuks ;p

    VastaKustuta
  4. Who? Kes veel teab, et ma eksisteerin? Veider . . .

    VastaKustuta
  5. http://plekkkarp-mari.blogspot.com/2011/10/blog-post.html
    Marile jäi see lause silma minu blogist. Lause lihtsalt levib ;p

    VastaKustuta